AKADEMIA SINGU


Automatyzacja oraz nowe technologie w nieruchomościach logistycznych oraz przemysłowych
ZAREJESTRUJ SIĘ

Udział w wydarzeniu dla zaproszonych i zaakceptowanych uczestników jest bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona

O nas

Organizatorem konferencji jest firma Velis, od 8 lat specjalizuje się w rozwiązaniach z obszaru oprogramowania oraz instalacji bezpieczeństwa dla branży logistycznej oraz produkcyjnej. Spółka realizuje projekty w 12 krajach świata a własne systemy informatyczne zbudowała już w kilkunastu językach takich jak Japoński czy Chiński.

video
Cel Konferencji

Kluczowym aspektem konferencji jest omówienie możliwości jakie aktualnie są dostępne na rynku teleinformatycznym, poprawiające bezpieczeństwo oraz wspierające utrzymanie techniczne nieruchomości logistycznych oraz produkcyjnych. Kluczowym aspektem, na który skierowana jest konferencja jest przekazanie doświadczenia z realizacji projektów skierowanych na poprawę bezpieczeństwa, zwiększenie efektywności procesów poprzez automatyzację czy też obniżenia kosztów. Organizator zapraszając do prelekcji z jednej strony projektantów i inżynierów systemowych a z drugiej odbiorców technologii po stronie klientów, omówi również trudności i bariery w wdrożeniach przy aktualnie dostępnych technologiach. Dodatkowo podczas konferencji, wykłady będą rozdzielane warsztatami na których będzie można przetestować sprzęt oraz oprogramowanie używane w projektach. Część wykładów nakierowana będzie na rozwiązania przyszłości, czyli technologie, które nie są jeszcze komercyjne wdrażane ale przy długoterminowej strategii inwestycyjne należy brać pod uwagę i je analizować. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, organizator pokrywa koszty udziału dla zarejestrowanych oraz zaakceptowanych uczestników. Ilość miejsc ograniczona.

Uczestnicy poprzedniej edycji

Prelegenci

Adam Penkala

Adam Penkala

Velis IT Systems
Maciej Rogowski

Maciej Rogowski

Velis IT Systems
Łukasz Szweblik

Łukasz Szweblik

Velis IT systems
Paweł Nowik

Paweł Nowik

EST Polska
Marcin Kasz

Marcin Kasz

Kontakt.io
Roman Skowroński

Roman Skowroński

Logicor

Agenda

 • 9:30 10:00

  Rejestracja uczestników (kawa, herbata)

 • 10:00 10:15

  Wprowadzenie

 • 10:15 11:00

  Automatyzacja oraz obniżenie kosztów poprzez systemy typu Smart Security Desk – alternatywa dla tradycyjnej rejestracji ruchu samochodowego, obsługi gości, kontraktorów oraz szkoleń BHP

 • 11:00 11:30

  W jaki sposób projektować zintegrowane usługi utrzymania technicznego oraz bezpieczeństwa obiektów

 • 11:30 11:45

  Przerwa kawowa

 • 11:45 12:30

  Czy systemy informatyczne oraz służby techniczne są gotowe do mobilności w obsłudze obiektów produkcyjnych oraz logistycznych?

 • 12:30 13:30

  Przerwa obiadowa połączona z warsztatami technologicznymi

 • 13:30 14:00

  Kiedy monitoring wizyjny zawodzi – jak zminimalizować ryzyko i zwiększyć bezpieczeństwo dzięki technologii 4k

 • 14:00 14:15

  Przerwa kawowa

 • 14:15 14:45

  Internet of Things w logistyce i produkcji

 • 14:45 15:30

  Wdrożenia zunifikowanych platform bezpieczeństwa z wykorzystaniem istniejącej aktualnie w obiektach infrastruktury CCTV, Kontroli Dostępu, SAP oraz SSWiN

 • 15:30 16:00

  Zakończenie – losowanie nagród

Miejsce

Małopolski Park Technologii Informacyjnych – to jeden z najnowocześniejszych obiektów technologicznych w Polsce, do którego dostęp mają jedynie najbardziej innowacyjne z regionu firmy. Nakładem ponad 110 mln złotych, powstało miejsce wyposażone w najnowocześniejszą infrastrukturę i technologie, na miejscu znajdują się laboratoria multimedialne, sale kinowe, interaktywny showroom oraz profesjonalne data center. Całość zaprojektowana w postindustrialnym stylu, zdobi tysiące świateł w lobby imitujące drogę mleczną.

zdjęcie1
zdjęcie2
zdjęcie4
zdjęcie3

Partnerzy

zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1

Patronat medialny

zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1
zdjęcie1

Zarejestruj się!

Udział w wydarzeniu dla zaproszonych i zaakceptowanych uczestników jest bezpłatny!
Ilość miejsc ograniczona

Adres:
Link: Regulamin konferencji
Action

PYTANIA ?

Napisz do nas.